Ballina Sport Portieri Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë

Portieri Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gentian Selmani, kaloi një periudhë të suksesshme tek ekipi i Lacit.

Përshkak të paraqitjeve të shkëlqyera me klubin laçian, 21 vjeçari u thirr dhe nga ekipi kombëtarë.

Tashmë portier ka vendosur të largohet nga “bardhezinjt” pas katër sezonesh, dhe do ti bashkohet klubit të Menemenspor në ligën e dytë turke.

Selmani ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me ekipin turk.

Klubi ka investuar për t’u ngjitur në elitë dhe sheh te Selmani, gardianin ideal për portën.

Menemenspor është një klub i Izmirit dhe ka ambiciet për ngjitjen në elitë.

The post Portieri Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----