Ballina Lajme nacionale Politikanit shqiptar i kërcënojnë me jetë vajzën, ish-deputeti publikon mesazhin

Politikanit shqiptar i kërcënojnë me jetë vajzën, ish-deputeti publikon mesazhin

232
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili nëpërmjet rrjetit social ‘Facebook’, i ka kërcënuar me jetë vajzën.

Milaim Zeka ka publikuar bisedën me personin në fjalë, në rrjete sociale, i cili ka shkruar “a ma qet qikën me ta therr”. Nërsa shkruan se në lidhje me rastin është duke u marrë policia.

----

“A duhet te reagojme si shoqeri?! A na ka mbete ndonje pike dashurie dhe respekti, te pakten ndaje femijeve?! Po shteti, a duhet te reagoje?!”, ka shkruar Zeka, por më pas e ka fshirë postimin duke reaguar sërish dhe thotë se me rastin eshte duke u marre policia.

 

----- ----