Ballina LifeBizare Politikani italian pozon pranë plisit shqiptar

Politikani italian pozon pranë plisit shqiptar

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

 

Politikani i njohur italian Mateo Salvini, sot në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi ku shihet në prapavijë plisi shqiptar.

Salvini i tanii është anëtar i senatit të Italisë, kurse më herët ka qenë zëvendëskryeministër dhe ministër i mbrendshëm i Italisë. Salvini po qashtu ka qenë edhe anëtarë i Parlamentit Evropian.

Ai njihet për qëndrimet e tij kundër imigrimit ilegal./21Media

The post Politikani italian pozon pranë plisit shqiptar appeared first on RTV21.

---- ----
-----