Ballina LifeBizare “Policet” bllokojnë trafikun në Britani (FOTO)

“Policet” bllokojnë trafikun në Britani (FOTO)

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Studentët në Britani nisën më herët festimet e Halloween. Të veshur çuditshëm dhe frikshëm ata pushtuan rrugët e qytetit mbrëmjen e kaluar.

Pas festës së çmendur në klubin e natës, studentët nisëm marshimin në rrugët e Britanisë. Të qeshur, pak të pirë dhe të frikshëm, të rinjtë dhuruan spektakël për banorët dhe mediat e huaja.

---- ----
----
-----
-----