Ballina Sport Pogba telefonon trajnerin Italian

Pogba telefonon trajnerin Italian

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Paul Pogba nuk është i lumtur në “Old Trafford dhe për këtë shkak i ka telefonuar Maurizio Sarrit duke i kërkuar që ta marrë në Torino,raporton “tuttosport”.

Disa ditë më parë ai kishte deklaruar se ishte gati për një aventurë të re.

Ky do të ishte një rikthim tek Juventus për mesfushorin që ka luajtur 4-sezone me ”Zonjën e Vjetër”.

The post Pogba telefonon trajnerin Italian appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----