Ballina Showbiz Po tymosin bashkë/ ‘A të dukem farë vajze?’ Ja si i përgjigjet...

Po tymosin bashkë/ ‘A të dukem farë vajze?’ Ja si i përgjigjet vjehrri Rudina Dembacajt (VIDEO)

119
SHPËRNDAJE

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit dhe publiku ka gjithnjë interes të dijë më shumë për lidhjen e tyre.

Dhe ditën e sotme moderatorja e njohur ka publikuar një video teksa shihet me vjehrrin e saj babin e Mark Frrokut, me të cilin po pi duhan.

Aktorja ka vendosur që ta ngacmojë vjehrrin e saj duke e pyetur nëse i duket ndonjë vajzë e mirë, dhe ai i është përgjigjur Po, ndërkohë që më tej ajo dëgjohet ta thërrasë atë “bab”.

Rudina: A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?

Babai i Frrokut: Për mua je shumë e mirë.

Rudina: Nuk na len rehat nana me Markun.

-----