Ballina Showbiz Po tymosin bashkë/ ‘A të dukem farë vajze?’ Ja si i përgjigjet...

Po tymosin bashkë/ ‘A të dukem farë vajze?’ Ja si i përgjigjet vjehrri Rudina Dembacajt (VIDEO)

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit dhe publiku ka gjithnjë interes të dijë më shumë për lidhjen e tyre.

Dhe ditën e sotme moderatorja e njohur ka publikuar një video teksa shihet me vjehrrin e saj babin e Mark Frrokut, me të cilin po pi duhan.

----

Aktorja ka vendosur që ta ngacmojë vjehrrin e saj duke e pyetur nëse i duket ndonjë vajzë e mirë, dhe ai i është përgjigjur Po, ndërkohë që më tej ajo dëgjohet ta thërrasë atë “bab”.

Rudina: A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?

Babai i Frrokut: Për mua je shumë e mirë.

Rudina: Nuk na len rehat nana me Markun.

----- ----