Ballina LifeBizare “Po promovoni budallallëkun”, çifti “masakrohet” nga komentet

“Po promovoni budallallëkun”, çifti “masakrohet” nga komentet

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një çift aventurierësh janë kritikuar për fotot e tyre të rrezikshme që publikonin në rrjetin e tyre social, Instagram.

Për të realizuar fotot perfekte ata kanë pozuar buzë një shkëmbi dhe një pishine të ndërtuar pranë një humnere.

Kelly Castille dhe Kody Workman, nuk janë thjesht një çift, por edhe 2 blogera, e me pozat e rrezikshme ata pretendonin se do të shtonin akoma edhe më tej fansat, por ka ndodhur e kundërta.

Një pjesë e mirë e ndjekësve të tyre i kanë kritikuar se me pozat e rrezikshme po promovonin budallëkun, pasi vetëm me një gabim ata mund të humbin jetën.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ---- ----
-----