Ballina Showbiz “Po më vendosni në siklet”, Dua Lipa flet për shtatzëninë e kunatës...

“Po më vendosni në siklet”, Dua Lipa flet për shtatzëninë e kunatës miliardere: Jam shumë… (FOTO)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa, ka zbuluar se është mjaft e emocionuar se kunata e saj, Gigi Hadid, është në pritje të ëmbël.

24-vjeçarja e cila prej disa muajsh është e lidhur me modelin e njohur, Anwar Hadid, 20 vjeç, foli për shtatzëninë e kunatës, pasi kjo e fundit konfirmoi lajmin e bukur.

Ndërsa po jepte një intervitë në stacionin radiofonik të Zelandës së Re, The Edge, Dua u pyet: “Teknikisht, do të jesh teze?”

“Po”, konfirmoi Dua. Është një lajm shumë i bukur. Jemi shumë, shumë të emocionuar”.

Pasi u pyet me ngulm për shtatzëninë, Dua qeshi dhe me siklet pranoi se e dinte për pritjen e ëmbël, pak para se të konfirmohej të mërkurën.

“Ju djema po më vendosni në siklet”, tha Dua pastaj, e cila ka treguar se ka një marrëdhënie mjaft të mirë me mamin dhe motrat e Anwar.

---- ---- ----
-----