Ballina Lajme nacionale Po mbyteshin në Velipojë, ҫifti kosovar shpëtohen nga pushuesit

Po mbyteshin në Velipojë, ҫifti kosovar shpëtohen nga pushuesit

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ҫift kosovar kanë qenë në rrezik për jetë.

Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por kanë rrezikuar jetën.

Kanë qenë pushuesit e tjerë që kanë parë çiftin teksa kërkonte ndihmë dhe kanë ndërhyrë, pasi në të gjithë vijën bregdetare mungojnë rojet e plazhit në kullat e vrojtimit.

Menjëherë është lajmëruar shërbimi i ambulancës që me të mbërritur ka transportuar çiftin në spital.

---- ---- ----
-----