Ballina Showbiz Po martohet ‘Sureja’, zgjodhi për burrë këngëtarin më të bukur turk

Po martohet ‘Sureja’, zgjodhi për burrë këngëtarin më të bukur turk

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Asli Enver është një aktore shumë e pëlqyer turke.

Ajo është shumë e njohur sidomos me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Asli tani është në një lidhje dashurie me aktorin dhe këngëtarin e njohur turk, Murat Boz.

E i cili cilësohet si një prej më të bukurit në Turqi./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----