Ballina LifeBizare Po këtu, e shihni dot Leopardin?! 90 % e njerëzve nuk munden!

Po këtu, e shihni dot Leopardin?! 90 % e njerëzve nuk munden!

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Pak ditë më parë një foto e një Leopardi të kamufluar në një grumbull dheu u kthye në virale, pasi jo të gjithë mund ta gjenin atë se ku ishte fshehur, edhe pse e “kishin” para syve.

Por duket se leopardi është mjeshtë i kamuflazhit, pasi në një tjetër foto të publikuar online macja e egër vështirë se dallohet, madje sipas një studimi 90 % e njerëzve nuk mundet dot që ta dallojnë.

Në fotogalerinë e mëposhtme keni foton e leopardit, tentoni të gjeni vetë para se vijoni më tej dhe t’ua tregojmë ne ku ndodhet.

---- ----
-----