Ballina Showbiz Po humb peshë, Fifi tregon sekretin

Po humb peshë, Fifi tregon sekretin

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite.

Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku kënga fliste për vajzat e shëndosha.

Këngëtarja është përfolur shumë për pamjen e saj fizike.

Por kohë më parë Fifi tregoi se ajo dhe për pak do të ketë peshën që ka sot.

Dhe këtë e ka zbuluar duke ju përgjigjur një pyetje të një ndjekëse të saj e cila i thotë:

“Edhe pse jemi të trasha, talent kemi ne, s’jemi të trasha por të lezetshme, kallzoju të gjithëve”.

Dhe Fifi i është përgjigjur: “Unë do të jem dhe për pak kohë e ‘trashë”.

---- ---- ----
-----