Ballina Showbiz Po bën “namin”, Enca arrin 1 milion ndjekës dhe merr çmim nga...

Po bën “namin”, Enca arrin 1 milion ndjekës dhe merr çmim nga “Youtube”

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja Enca Haxhia po bën zyrtarisht “namin” në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram ajo ka 2,3 milionë fansa. Ndërsa sot ajo pranoi një dhuratë, si shpërblim për 1 milion ndjekësit në “Youtube”.

Lajmin e gëzuar e bëri të ditur vetë këngëtarja në Instastory, ku ndau momentet gjatë hapjes së dhuratës.

Më poshtë janë pamjet e postuara nga Enca:

/abcnews.al

The post Po bën “namin”, Enca arrin 1 milion ndjekës dhe merr çmim nga “Youtube” appeared first on Abc News.

---- ----
-----