Ballina Showbiz Plot stil dhe shumë joshëse, këngëtarja shqiptare “çmend” të gjithë me pozën...

Plot stil dhe shumë joshëse, këngëtarja shqiptare “çmend” të gjithë me pozën nga ballkoni (FOTO)

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përveçse është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, Beatrix Ramosaj, tërheq vëmendjen e të gjithëve edhe me pozat e saj provokuese e joshëse.

Beatrix e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, ka postuar në fundmi në “Instagram” një foto në të cilën duket shumë elegante.

Ajo shfaqet e veshur me ngjyrë të kuqe e shumë stil. Ndërkohë nga ana tjetër, Ramosaj ka pak kohë që nuk është shumë aktive me projekte muzikore.

---- ---- ----
-----