Ballina Showbiz Plot elegancë dhe klas, brenda shtëpisë moderne të Manjola Nallbanit (FOTO)

Plot elegancë dhe klas, brenda shtëpisë moderne të Manjola Nallbanit (FOTO)

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Manjola Nallbani, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto ose video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Manjola ka vendosur që me ndjekësit e saj të ndajë disa pamje të ambientit të shtëpisë.

Në fotot në fjalë, këngëtarja e njohur shfaqet duke pirë çaj e ulur në tapet. Ndërkohë të gjithë sytë shkojnë tek arredimi modern që ajo i ka bërë shtëpisë. Gjithçka duket e veshur nga eleganca dhe klasi.

---- ----
-----