Ballina Showbiz Plot 35.8 milionë dollarë, kjo është shtëpia e ëndrrave të Harry-t dhe...

Plot 35.8 milionë dollarë, kjo është shtëpia e ëndrrave të Harry-t dhe Meghan (FOTO)

96
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Harry dhe Meghan Markle duket se janë të gatshëm që të nisin jetën e re në Kanada, e tashmë janë në kërkim të folesë së tyre të dashurisë.

Gjetja e një shtëpie si ajo në Mbretërinë e Bashkuar nuk është aspak e lehtë, por jo e pamundur për çiftin e ri. E në fakt duket se ata e kanë gjetur shtëpinë e ëndrrave.

Është fjala për një vilë 4-katëteshe me 6 dhoma gjumi, 5 banja, një suitë për të ftuarit dhe me një kopsht të madh me pamje nga oqeani.

Kopshti i madh do të ishte perfekt për ta lënë Archie-in e vogël që të luante jashtë, larg syrit të mediave dhe të bëjë jetë normale ashtu siç dëshirojnë prindërit e tij.

Po kostoja? Flitet për rreth 35.8 milionë dollarë. Sipas “The Sun”, Harry dhe Meghan janë të gatshëm që ta blenë super vilen e cila ndodhet në Vancouver.

---- ----
----
-----
-----