Ballina Showbiz Plasën çokollatat! Renato Mekolli në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe

Plasën çokollatat! Renato Mekolli në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe

90
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në “Hell’s kitchen” mbrëmjen e djeshme nuk ka patur vetëm sherre e debate, por edhe momente të ëmbla mes shefit dhe një prej konkurrenteve bukuroshe të spektaklit, Kristinës. Fillimisht ngacmimet e shefit ndaj Kristinës nisën me komplimenta.

“Sa e bukur qenke bërë sot”, i tha Renato Kristinës. Më pas Renato nisi ta provokonte Kristinën teksa ajo gatuante duke kërkuar mendimin e saj për një tjetër konkurrente, Marselën. Kristina u shpreh se shefi po përpiqej ta fuste në sherr me Marselën, por ajo nuk bie në grackë.

----

Më pas Renato dhe Kristina shëtitën në kuzhinë të kapur për dore, moment i cili u ka pëlqyer shumë fansave të emisionit. “Realisht shef Renato shkon shumë me Kristinën”, shkruan një komentuese. “Sa shumë shkojnë si çift Kristina me Renaton”, shkruan një tjetër.

The post Plasën çokollatat! Renato Mekolli në momente të ëmbla me konkurrenten bukuroshe appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

----- ----