Ballina Lajme nacionale Plas sherri mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta...

Plas sherri mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta njëri, policia jep detajet e para

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Plas sherri mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta njëri, policia jep detajet e para

TIRANË
Një sherr ka ndodhur këtë paradite në zonën e Bllokut, në Tiranë.

Policia njofton se gjatë një konflikti për motive të dobëta, disa persona kanë goditur me sende të forta shtetasin J. M.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 19.02.2021, në Bllok, gjatë një konflikti për motive të dobëta, persona ende të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta shtetasin J. M., i cili pas marrjes së mjekimit doli nga spitali. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Plas sherri mes disa personave në Bllok, goditet me sende të forta njëri, policia jep detajet e para
Klodian Bereti

---- ----
----
----- ----
-----