Ballina Sport Pjanic: Nuk kam ndërmend të largohem nga Juventus

Pjanic: Nuk kam ndërmend të largohem nga Juventus

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këtë verë, mesfushori Miralem Pjanic, u përfol për një largim nga skuadra e Juventus.

Por boshnjaku vendosi të qëndroi dhe ka pranuar se me teknikun Sarri ai ka një rol të rëndësishëm në skuadër, dhe ndjehet i kënaqur.

“Në futbollin e Sarrit, roli im është shumë i rëndësishëm dhe jam shumë i kënaqur për këtë. Mezi po pres të luajmë dhe të përmirësohemi”, tha boshnjaku.

 “Më vjen të qesh kur lexoj se jam në merkato dhe se jam pranë largimit.

E njëjta gjë ndodhi edhe vitin e kaluar, kur flitej për raporte jo të mira mes meje dhe Allegrit, ndonëse gjithçka ishte perfekte. Unë jam shumë i lumtur te Juventusi dhe nuk kam ndërmend te largohem”, tha Miralem Pjanic.

The post Pjanic: Nuk kam ndërmend të largohem nga Juventus appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----