Ballina Lajme nacionale Philip Kosnett shfaqet me plis në kokë

Philip Kosnett shfaqet me plis në kokë

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Philip Kosnett është shfaqur me plis në kokë.

Në natën përmbyllëse të festivalit ‘Etnofest’ në mesin e shumë vizitorëve i pranishëm ishte edhe ambasadori amerikan në Kosovë Philip Kosnett, shkruan Periskopi.

Ambasadori Kosnett është parë me plis në kokë duke bërë fotografi me të pranishëm si dhe me ansamblin nga Vitia.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë ku shihet Philip Kosnett shfaqet me plis.

---- ----
----
----- ----
-----