Ballina Showbiz Pësoi aksident me makinë, humb jetën tragjikisht aktorja 34-vjeçare

Pësoi aksident me makinë, humb jetën tragjikisht aktorja 34-vjeçare

174
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e famshme e “Little Women: Atlanta”, Ashley Ross, ka humbur jetën në moshën 34-vjeçare.

----

Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga publicist i saj, Liz Dixson. Ai bëri një postim në “Instagram” dedikuar aktores së re.

E njohur si Ms Minnie, Ross vdiq si pasojë e një aksidenti rrugor të hënën. Aktorja nuk arriti që ti mbijetojë dot plagëve të marra.

Mediat e huaja shkruajnë se aksidenti ndodhi të dielën rreth orës 23:00 dhe Ms Minnie vdiq rreth 24 orë më vonë në Grady Memorial Hospital në Atlanta.

“Familja kërkon respektimin e privatësisë gjatë kësaj kohe të vështirë,”- shtoi deklarata.

“Ishte një person i ëmbël dhe me zemër të madhe,”- shtoi Dixon.

----- ----