Ballina Lajme nacionale Përplasje fizike në Kuvend

Përplasje fizike në Kuvend

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Deputetët janë përplasur fizikisht në Kuvend të Kosovës pas debatit për të pagjeturit.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputetët e VV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.

Pas kësaj Kuvendi shkoi në pauzë deri në oën 15:30./21Media

The post Përplasje fizike në Kuvend appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----