Ballina Lajme nacionale Përplasi me motorr të moshuarën dhe u largua, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

Përplasi me motorr të moshuarën dhe u largua, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Përplasi me motorr të moshuarën dhe u largua, arrestohet 21-vjeçari në Durrës

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2021, në orën 13:45, në lagjen nr.13, Durrës, një motoçikletë me drejtues shtetasin F. T., 21 vjeç, ka goditur dhe është larguar nga vendngjarja, shtetasen H. Xh., 72 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë pasi kanë bërë të mundur kapjen e drejtuesit të motoçikletës, kanë shoqëruar shtetasin F. T., në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Përplasi me motorr të moshuarën dhe u largua, arrestohet 21-vjeçari në Durrës
Klodian Bereti

---- ----
----
----- ----
-----