Ballina Sport Përplasen tifozeritë e kryeqytetit, derbi pritet i nxehtë

Përplasen tifozeritë e kryeqytetit, derbi pritet i nxehtë

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një përleshje fizike mes dy tifozërive është shënuar sot në stadiumin “Selman Stërmasi”, pak para nisjes të ndeshjes Tirana – Partizani.

Përplasja e tifozërive ka ndodhur para pak minutash, ndërsa ka ndërhyrë edhe policia. Tifozët kanë bërë sherr në fushë me sende të forta dhe tymuese.

Madje, mësohet se si pasojë e dhunës, ka edhe të lënduar.

The post Përplasen tifozeritë e kryeqytetit, derbi pritet i nxehtë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----