Ballina Lajme nacionale Përplasen makinat prej akullit në Elbasan, grushte dhe shkelma mes shoferëve

Përplasen makinat prej akullit në Elbasan, grushte dhe shkelma mes shoferëve

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Përplasen makinat prej akullit në Elbasan, grushte dhe shkelma mes shoferëve

Një aksident automobilistik ka ndodhur në lagjen “11 nëntori” në Elbasan. Mësohet se një mjet tip “Fiat” është përplasur me një mjet tip “Benz”.

Për pasojë një person ka mbetur i lënduar, ndërsa mësohet se shkak është bërë shpejtësia me të cilën po ecte drejtuesi i Fiatit si dhe akulli në rrugë.

Më tej, shoferi i mjetit tip “Benz” është përplasur fizikisht me shoferin tjetër. Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, policia nuk ndërhyri për të qetësuar situatën.

Përplasen makinat prej akullit në Elbasan, grushte dhe shkelma mes shoferëve
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----