Ballina Lajme nacionale Përplasen makinat në autostradën Elbasan-Tiranë, plagosen dy shoferët

Përplasen makinat në autostradën Elbasan-Tiranë, plagosen dy shoferët

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Përplasen makinat në autostradën Elbasan-Tiranë, plagosen dy shoferët

Një aksident është shënuar sot në autostraden Elbasan- Tiranë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë lënduar drejtuesit e mjeteve.

Burimet bejne me dije se te plagosurit jane jashte rrezikut per jeten. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po heton dhe dokumenton rrethanat e mundshme të këtij aksidenti.

Përplasen makinat në autostradën Elbasan-Tiranë, plagosen dy shoferët
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----