Ballina Lajme nacionale Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit

Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Dy makina janë përplasur në afërsi të Fangut në Rrugën e Kombit. Si pasojë, dy persona kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Rrëshenit për ndihmë më të specializuar.

Automjetet me targa të Kosovës janë aksidentuar si pasojë e një parakalimit të gabuar të njëri prej shoferëve.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet./oranwes

The post Përplasen dy makina në Rrugën e Kombit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----