Ballina Showbiz Përmallohet Rozana radi, me fjalë emocionuese për babain e ndjerë

Përmallohet Rozana radi, me fjalë emocionuese për babain e ndjerë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rozana Radi me fjalë emocionuese për babain e ndjerë.

Këngëtarja Rozana Radi, ka kohë që është pjesë e estradës. Përgjatë këtyre viteve ajo ka lansuar hite të ndryshme, gjithashtu edhe bënë tekste të këngëve për kolegë tjerë të saj.

Tekstet e Rozanës zakonisht janë të fuqishme të cilat bartin mesazhe të ndryshme, Rozi është shumë atikve edhe në rrjetet sociale ku ndanë momente të ndryshme nga puna dhe jeta e saj personale.

Artistja së fundmi me anë të një postimi në Instastory ka kujtuar babain e ndjerë, shkruan rtv21.

Me anë të këtij postimi, Rozi ka shperhur mallin e madh që e ka për babain. “Ah sikur të kisha mundësi të lajmjroja se e humba veten ditën kur ai u largua“, janë disa prej fjalëve që artistja i ka shkruar në Instagram. “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona”, titullohet kënga e fundit e Rozana Radit .

---- ----
-----