Ballina Lajme nacionale Përleshje në Prishtinë, ka të lënduar

Përleshje në Prishtinë, ka të lënduar

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sonte ka pasur një përleshje në Prishtinë.

Sot rreth orës 19:30, në lagjen Tophane të Prishtinës është raportuar për një incident ku një person ka përfunduar në QKUK si pasojë e rrahjes.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Gazeta Express e ka konfirmuar Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës.

Aktualisht, njësitet policore janë duke punuar për identifikimin dhe arrestimin e personave të përfshirë në këtë rast.

“Rreth orës 19:30, kemi pranuar informatën për një rrahje në lagjën Tophane në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, të cilat kanë hasur në një person (mashkull) të lënduar. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Aktualisht njësitet policore të stacionit të Veriut në Prishtinë janë duke punuar për identifikimin dhe arrestimin e personave të përfshirë në këtë rast”, ka njoftuar Flora Ahmeti.

---- ---- ----
-----