Ballina Lajme nacionale Përleshje mes pasagjerit dhe konduktorit në Prishtinë

Përleshje mes pasagjerit dhe konduktorit në Prishtinë

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Prishtinë.

Një rrahje ka ndodhur tek stacioni i autobusëve afër NewBorn-it, raporton Indeksonline. Kjo ka ndodhur mes një konduktori të njërit nga autobusëve urban dhe të një pasagjeri.

Në vendin e ngjarjes janë parë edhe njësitet e Policisë së Kosovës.

Ende nuk dihet arsyeje e rrahjes, ndërkohë policia po interviston palët e përfshira.

---- ---- ----
-----