Ballina Lajme nacionale Përleshje mes nxënësve e arsimtarëve në Vushtrri, ngjarja ndodhi në ekskursion

Përleshje mes nxënësve e arsimtarëve në Vushtrri, ngjarja ndodhi në ekskursion

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka ndodhur një përleshje mes nxënësve dhe arsimtarëve në Vushtrri.

Rreth orës 15:23 policia ka pranuar një informacion për një rrahje në fshatin Landovicë, ku dyshohet se 3 persona janë përfshirë në një rrahje ndërmjet nxënësve dhe arsimtareve të një shkolle nga Vushtrria.

Ngjarja ndodhi gjatë një ekskursioni.

“Policia ka intervenuar menjëherë dhe ka dalë në vendin e ngjarjes, ka ndaluar të dyshimtit dhe për momentin është duke kryer procedurat e intervistimit në polici. Është njoftuar prokurori kujdestar dhe rasti po vazhdon të hetohet për shkaqet për të cilat ka ndodhur incidenti i rrahjes.”, ka bërë të ditur policia.

---- ---- ----
-----