Ballina Lajme nacionale Përleshje fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

Përleshje fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi.

Pas debatit Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

---- ----
----
----- ----
-----