Ballina Lajme nacionale Përleshja e para disa ditëve në Lagjen e Spitalit, vdes edhe personi...

Përleshja e para disa ditëve në Lagjen e Spitalit, vdes edhe personi i tretë

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nga përleshja e mëhershme ka ndërruar jetë edhe personi i tretë.

Ka vdekur edhe personi i tretë nga përleshja me mjete zjarri që ndodhi javën e kaluar në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Një person kishte vdekur në vend, e një tjetër në spital, ndërsa nga QKUK’ja konfirmojnë se ka vdekur edhe personi i tretë.

Javën e kaluar në Lagjen e Spitalit nga një përleshje mbeti një pa shenja jete dhe tre të plagousur.

Për këtë rast janë prangosur dy persona si të dyshuar. Është raportuar që shkaku i konfliktit ka qenë një cështje pronësore.

---- ----
----
----- ----
-----