Ballina Lajme nacionale Përgjimet e “Bild”/ Kërkohet dorëheqja e kryeministrit Rama

Përgjimet e “Bild”/ Kërkohet dorëheqja e kryeministrit Rama

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas përgjimeve të shit-blerjes së votave në Dibër. Vasili thotë se pas daljes së përgjimeve të blerjes së votave në Dibër, Rama nuk duhet më të rrijë asnjë orë në zyrën e tij. Ai shton se Rama duhet të largohet nga zyra menjëherë.

Postimi i Petrit Vasilit:

Edi Rama e largoi perfundimisht veten !

Provat e BILD shkaterruese !

Kryeministri u provua boterisht si hajdut ordiner votash bashke me te gjithe hajdutet e ministrise se brendeshme dhe turli farë zyrtaresh te shtetit dhe horrash e alabakesh !

Te jape doreheqjen dhe te largohet nga zyra menjehere ! Drejtesia ta ndaloje,ta hetoje dhe ta denoje,ç’presin më !

---- ---- ----
-----