Ballina Lajme nacionale Përgjimet e “Bild”/ Basha zbulon padrinon e krimit, ai është…!

Përgjimet e “Bild”/ Basha zbulon padrinon e krimit, ai është…!

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lulzim Basha i ka komentuar vetëm me dy rreshta përgjimet e “Bild” që u bënë publike mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Sipas Bashës, në facebook ai shkruan se “Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mission kombëtar”.

Ja ccfarë shkruan Basha:

Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.

---- ---- ----
-----