Ballina Showbiz Përgjigja e aktorit shqiptar kur pyetet të zgjedh për një natë mes...

Përgjigja e aktorit shqiptar kur pyetet të zgjedh për një natë mes Angelës dhe Afërditës

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fisnik Ademi ishte i ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ku kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë pyetjeve, aktori kishte për detyrë të zgjedhte për një natë mes Adërdita Dreshajt dhe Angela Martinit, meqë rast dha një përgjigje interesante.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 4:30 mund të mësoni se si u përgjigj Fisnik Ademi kur u vu përballë dy modeleve. /Lajmi.net/

---- ---- ----
-----