Ballina Lajme Përfundon takimi mes PD dhe PVD për bisedime për koalicion

Përfundon takimi mes PD dhe PVD për bisedime për koalicion

1899
SHPËRNDAJE

Sot, në selin e PD-së në Bujanoc, u takuan për bisedime rreth koalicionit të mundshëm për udhëheqjen e Komunës së Bujanocit për mandatin 2020-2024, PVD dhe PD.

Gjatë takimit u fol shum fillimisht për programet e partive për arritjen e formulimit të programit qeverisës, kurse u dakorduan edhe për takimin e dytë ditën e hënë, ku do të shërbej kryesisht për ndarjen e funksioneve udhëheqëse nëse dakordohen me programet!