Ballina Lajme nacionale Përfundon takimi Kurti – Mustafa, nuk ka deklarim për media

Përfundon takimi Kurti – Mustafa, nuk ka deklarim për media

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

LDK dhe Vetëvendosje ende nuk kanë arritur marrëveshje për bashkëqeverisje.

Ka përfunduar takimi mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa bashkë me dy nënkryetarët Vjosa Osmani dhe Agim Veliu janë parë duke dal nga objekti i Kuvendit të Kosovës.

Përkundër insistimit të mediave, ata nuk u prononcuan për media.

Ndërsa, zyrtarë të VV-së ende nuk janë parë të kenë dalur nga objekti i Kuvendit të Kosovës.

---- ---- ----
-----