Ballina Lajme nacionale Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Ferizaj

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Ferizaj

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në Ferizaj.

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri.

Rasti e ka raportuar ankuesja femër. Njësit relevante dhe zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar.

---- ---- ----
-----