Ballina Lajme nacionale Përfshihet nga zjarri një barnatore në Prishtinë

Përfshihet nga zjarri një barnatore në Prishtinë

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një barnatore në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë është përfshirë nga zjarri sot rreth orës 18:04.

Sic ka bërë të ditur për portalin rtv21.tv zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi nuk raportohet për persona të lënduar. Ai po ashtu ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe zjarrëfikësit të cilët po kryjenë punën e tyre./21Media

The post Përfshihet nga zjarri një barnatore në Prishtinë appeared first on RTV21.

---- ----
-----