Ballina Showbiz Perdori gjyshin e ndjere per te “gjuajtur” vajzen, ajo e benshembull

Perdori gjyshin e ndjere per te “gjuajtur” vajzen, ajo e benshembull

2
SHPËRNDAJE

Një djalë ka tentuar në formën më të gabuar të bëjë për vete një vajzë nëpërmjet SMS në Instagram.

Ai i ka shkruar që i ka vdekur gjyshi dhe ka bërë sikur ka gabuar person por vajza e ka kuptuar që ka qenë thjesht një formë për “ta gjuajtur”.

Vajza i ka shpërndarë SMS-të në rrjet dhe shumë prej komentuesve e kanë konsideruar si formë shumë të pandjeshme dhe një mosrespekt për gjyshin e tij.

Vetë djali nuk ka reguar më por i ka bërë bllok vajzës. Epo ishte gabimi i tij!.

The post Perdori gjyshin e ndjere per te “gjuajtur” vajzen, ajo e benshembull appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.