Ballina Showbiz Përdhunoi vajzën 11-vjeçare të partneres së tij, 25 vite burg për vëllain...

Përdhunoi vajzën 11-vjeçare të partneres së tij, 25 vite burg për vëllain e reperes së famshme (FOTO)

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jelani Maraj është vëllai i revers së famshme, Nicki Minaj. Të hënën ai u dënua me 25 vite burg, pasi u shpall fajtor për përdhunimin  e përsëritur të vajzës 11-vjeçare të partneres së tij.

Mediat e huaja shkruajnë se Minaj nuk ishte në gjykatë për të përkrahur të vëllain, por ajo e ka vizituar vetëm një herë të vëllain ndërsa ishte në burg.

“Unë do të doja të kërkoja falje për dhimbjen që shkaktova. Kam pasur probleme me pijen në atë kohë”, është shprehur në gjykatë Maraj.

Ndërsa e mitura dëshmoi se ishte abuzuar në mënyrë të vazhdueshëm dhe se kishte tentuar edhe të vriste veten.

---- ----
----
-----
-----