Ballina LifeBizare Përdhunoi shoqen e dhomës, 19-vjeçarja del nga burgu pasi…

Përdhunoi shoqen e dhomës, 19-vjeçarja del nga burgu pasi…

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një 19 vjeçare u arrestua në muajin qershor e akuzuar për përdhunimin e shoqes së dhomës, në Universitetin Saskehana, Pensilvani, SHBA.

Akuzuesja tha në padi se kishte qenë dita e fundit në atë konvikt, dhe se do të shpërngulej diku tjetër. Për këtë arsye e kishte mbushur shtratin e vet me plaçka, për t’i paketuar, ndaj ishte shtrirë te shtrati i shoqes, pasi ajo nuk kishte qenë aty.

Por kur ishte zgjuar, e kishte gjetur veten të lidhur dhe me shoqen e dhomës përsipër, e cila kishte kryer më pas akte seksuale për disa orë.

19-vjeçarja Pratigya Thakur, e cila kishte ardhur nga Bronksi i Nju Jorkut, u mbajt nën arrest për ngacmim seksual.

Por ajo la qelinë e burgut pasi prindërit paguan garancinë 10 mijë dollarëshe, e tashmë është në pritje të një vendimi final nga ana e Gjykatës.

---- ----
----
----- ----
-----