Ballina LifeBizare Përdhunime, plane për vrasje politikanësh dhe 93 ‘Rolls Royce’/ Çfarë ndodh brenda...

Përdhunime, plane për vrasje politikanësh dhe 93 ‘Rolls Royce’/ Çfarë ndodh brenda guruve të Indisë (Foto)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Makina luksoze, terapi nudo dhe abuzime seksuale. Të gjitha këto ndodhin brenda sektit të guruve të Indisë. Drejtuesi i këtij sekti thuhet se ka pasur në pronësi 93 Rolls Royce.

Çdo ditë në orën 2, qindra të rinj të veshur kryesisht me portokalli, mblidheshin në malet e Oregon për të nderuar liderin e tyre. Gjithmonë ishte një Rolls Royce që kalonte dhe ata përkuleshin dhe hidhnin trëndafila mbi makinë.

Pasi përshëndesnin liderin, ata mblidheshin grupe-grupe nëpër fusha dhe nisin seancat seksuale në grup.

Prej 14 vitesh, gazetari britanik, Subhuti Anand Waight ishte pjesë e tij. Ai ka treguar me detaje së çfarë ndodh brenda këtij sekti të frikshëm.

Ai ka rrëfyer se ata kryenin marrëdhënie seksuale të tërbuara gjatë seancave të tyre të meditimit. Sipas tij, praktikat e tyre ishte të frikshëm dhe shumë të rrezikshme. “Ideja e tij ishte të provokonte dhe të merrte shumë vëmendje. I gjithmonë thoshte se shumë njerëz do t’u urrejnë ju, por edhe shumë të tjerë do ju duan dhe kjo është mirë për mua”, tha gazetari.

---- ----
-----