Ballina Showbiz “Për ty sakrifikova karrierën”, Elita Rudi bën dedikimin prekës për ditëlindjen e...

“Për ty sakrifikova karrierën”, Elita Rudi bën dedikimin prekës për ditëlindjen e djalit

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
“Për ty sakrifikova karrierën”, Elita Rudi bën dedikimin prekës për ditëlindjen e djalit

Elita Rudi pas ardhjes në jetë të djalit të saj Zerit u shkëput nga televizioni duke vendosur që ti perkushtohet plotësisht familjes.

Tashmë që Zëri bën 2 vjec ajo është në pritje të vajzës keshtu që duket se kthimi ne televizion do të jetë i largët.

Zëri feston ditëlindjen sot dh Elita ka bërë një dedikim mjaft prekës për të. Në një video me kujtimet më të bukura me Zërin Elita shkruan:

”Urime ditelindjen Zeri nanes! Kurre nuk do ta harroj momentin kur te mora ne krahet e mi. Ti me mesove dashurine pa kushte, dashurine e paster, dashurine e pashtershme. Ti me dhe epitetin nene o gezimi im i pare! Per mua ti je arritja me e madhe e jetes, sakrifikova gjithcka nga karriera ime qe te kujdesesha ne menyren me te mire per ty e ti sot po feston 2 vjetorin e lindjes. Nuk uroj me asgje per jeten, uroj vetem shendetin tend. Te do nani dhe babi”– shkruan Elita

“Për ty sakrifikova karrierën”, Elita Rudi bën dedikimin prekës për ditëlindjen e djalit
Zenilda Beqaj

---- ----
----
----- ----
-----