Ballina Showbiz Për tu dukur sa me bukur, ja si kujdeset për fytyrën gruaja...

Për tu dukur sa me bukur, ja si kujdeset për fytyrën gruaja e Medës

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke e trajtuar fytyrën e saj me kremat të ndryshëm.

Lulja duke se i kushton kohë të gjatë këtyre trajtimeve për të pasur një pamje sa me të bukur. /ORAinfo/

---- ----
-----