Ballina LifeBizare “Për prekje të testikujve”/Klienti gjobitet me 10 dollarë në restorantin spanjoll. Fatura...

“Për prekje të testikujve”/Klienti gjobitet me 10 dollarë në restorantin spanjoll. Fatura bëhet virale

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një kameriere në një restorant spanjoll e gjobiti një klient të bezdisshëm me 10 dollarë duke e shtuar akuzën si artikull në faturën e klientit.

Dënimi pothuajse dyfishoi faturën nga € 12.50 në € 22.50

Fatura u shpërnda në rrjetet sociale dhe u shpërnda gjerësisht në internet.

---- ----
-----