Ballina LifeBizare Për pak bëhet darkë e balenës – VIDEO

Për pak bëhet darkë e balenës – VIDEO

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një zhytës në brigjet e Afrikës së Jugut për pak është kthyer në darkën e një balene, e cila ka kaluar fare pranë tij.

Në video dallohet momenti teksa ai po vëzhgonte jetën e egër nënujore, por në fare pak sekonda poshtë tij ka kaluar krijesa gjigande.

Për fat të mirë, balena nuk ka qenë e interesuar për zhytësin duke vijuar e qetë rrugën e saj.
shmang zhytësin e tronditur dhe noton, duke prishur sipërfaqen e ujit.

---- ----
----
----- ----
-----