Ballina Lajme Bota/Rajoni Për një karantinë ndryshe, qeni me proteza krahasohet me Jurgen Kloop (VIDEO)

Për një karantinë ndryshe, qeni me proteza krahasohet me Jurgen Kloop (VIDEO)

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Britania e Madhe vazhdon të jetë në izolim dhe do ta bëjë këtë gjë dhe për të paktën tre javë të tjera. Një qytetar vendosi të blinte një palë proteza më të mëdha se zakonisht për të “qeshur” gjatë karantinës.

Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë, por ishte qeni i Ben Campbell, ai që e përdori protezën. Qenushi Thomas i mori ato nga tavolina përpara se dhëmbët fallco të shkonin në gojën e duhur.

----

Më pas një miku i Ben e filmoi Thomasin gjatë kohës që ai i kishte protezat e vëna. Ai e postoi videon në “Facebook”, ku nuk kanë munguar komentet e shumta.

Qenushi ngjan fiks me trajnerin e Liverpool, Jürgen Klopp. Videoja e qenushit tashmë është bërë virale dhe ka më shumë se 500.000 klikime.

----- ----