Ballina LifeBizare Për herë të parë, vajza e Jozefina Topallit prezanton bashkëshortin dhe djalin...

Për herë të parë, vajza e Jozefina Topallit prezanton bashkëshortin dhe djalin (FOTO)

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli ka prezantuar për herë të parë familjen e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, Megi uron Krishtlindjet, duke treguar edhe fytyrën e djalit të vogël.

Në këtë foto familjare shihet edhe parteri i saj, Angjelin Serreqi. Më të lumtur se kurrë, ata pozojnë të qeshur para aparatit, por sigurisht të gjithë vëmendjen e merr i vogli i familjes.

---- ---- ----
-----